Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1097101
11213
239
Jelzett szovjet ölelkező pár, kézzel festett, gyári mázhibával, m:28 cm
961767
11214
239
3400
Jelzett seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:25 cm, h:23 cm
1054498
11215
239
Porcelán tányérok: Makkum dísztányér, kézzel festett, javított, d:24cm L jelzéssel kistányér, kézzel festett, handarbeit, d:16cm 1054564
11216
239
Angyalkák, jelzés nélkül, hibátlan, 9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF