Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1094851
11153
239
Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
1091916
11154
239
Zsolnay kislány a tejes köcsöggel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1097130
11155
239
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm 1113427
11156
239
Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm 1109907
11157
239
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kis tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, 3 db, d: 8 cm 989860
11158
239
6500
990143
11159
239
Antik Hollóházi áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, sérült (letört darabokkal), m:23 cm 1112836
11160
239
Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
1111148
11161
239
9500
Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm 1082025
11162
239
Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:33 cm 1107178
11163
239
Hollóházi barna-narancssárga mintával díszített porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 1108598
11164
239
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF