Porzellan

Zahl der Lose: 124

Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay kislány a tejes köcsöggel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11154.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm
11156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kis tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, 3 db, d: 8 cm
11157.

Rufpreis:
1 800 HUF

11158.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Antik Hollóházi áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, sérült (letört darabokkal), m:23 cm
11159.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
11160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm
11161.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:33 cm
11162.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi barna-narancssárga mintával díszített porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
11164.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF