Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1107058
11141
239
Zsolnay Pompadour tányér készlet, egyiken lepattanás, kézzel festett, nem márka jelzéssel, összesen: 18 db
1108077
11142
239
Zsolnay cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm 1107970
11143
239
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1111152
11144
239
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:10 cm
1108814
11145
239
Zsolnay pillangó mintás kompótos készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 és 25 cm, összesen: 7 db 1108604
11146
239
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
1108577
11147
239
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
1108541
11148
239
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1108574
11149
239
1108575
11150
239
1097039
11151
239
7 db régi Zsolnay mokkás csésze alj, hibátlan, jelzett, kézzel festett 1079838
11152
239
Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF