Drucksachen

Zahl der Lose: 234

1905 Természettudományi közlöny 7 száma. Vegyes állapotú.
12918.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12919.

Rufpreis:
4 000 HUF

1906 október 24. Menü kártya Birkáss Gyuláné felirattal
12920.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1906 Természettudományi közlöny 10 száma. Vegyes állapotú.
12921.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1906 Vajdahunyadi Vasgyári Dalegylet táncmulatság meghívó és műsor
12922.

Rufpreis:
800 HUF

1907 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VIII. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1907, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12923.

Rufpreis:
4 000 HUF

1908 Tárcza-naptár, a naptári rész mellett további hasznos információkkal (váltófokozatok, zsidó naptár, stb.), kicsit laza aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban
12924.

Rufpreis:
3 000 HUF

1909 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. X. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1909, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12925.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Nagytapolcsányi piaczi helypénz 20 fillér, 4,5x7cm
12926.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Album der Schweiz. Prospectus 8p. 25x33 cm
12927.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1910 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1910, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12928.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-1940 4 db klf betétkönyv: Belvárosi Takarékpénztár, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank, Magyar Országos Központi Takarékpénztár, Magyar Leszámitoló és Pénzváltó Bank.
12929.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF