1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
1907 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VIII. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1907, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
1908 Tárcza-naptár, a naptári rész mellett további hasznos információkkal (váltófokozatok, zsidó naptár, stb.), kicsit laza aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban
1909 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. X. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1909, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
1910 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1910, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
cca 1910-1940 4 db klf betétkönyv: Belvárosi Takarékpénztár, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank, Magyar Országos Központi Takarékpénztár, Magyar Leszámitoló és Pénzváltó Bank.