1913 Illustrirte Zeitung. Leipzig, 3 April 1913. Gazdag képanyaggal, egy-egy lap beszakadt, egyébként jó állapotban. Aranyozott műbőr kötésben, fedőlapon hibás felirattal.
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1915 Erdészeti Lapok, az Országos Erdészeti Egyesület közlönye. 54. évf., 1915, 7-8. füz. Az elején érdekes, a háborús viszonyok alatti megjelenésről szóló értesítéssel. Papírkötésben, az első és az utolsó lap elválik, egyébként jó állapotban.
1915-17 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 14 szám félvászon kötésben egybekötve.