Drucksachen

Zahl der Lose: 234

1913 Illustrirte Zeitung. Leipzig, 3 April 1913. Gazdag képanyaggal, egy-egy lap beszakadt, egyébként jó állapotban. Aranyozott műbőr kötésben, fedőlapon hibás felirattal.
12942.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12943.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914 Vándordiák Évkönyv. Szerkeszti: Gábor Ignác. Bp., 1914, Lampel. Kissé viseltes, illusztrált kiadói papír kötésben. 188 p
12944.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1914 Természettudományi közlöny évfolyama
12946.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1914-1933 Természettudományi közlöny 36 db száma. Vegyes állapotban.
12947.

Rufpreis:
3 000 HUF

1915 Erdészeti Lapok, az Országos Erdészeti Egyesület közlönye. 54. évf., 1915, 7-8. füz. Az elején érdekes, a háborús viszonyok alatti megjelenésről szóló értesítéssel. Papírkötésben, az első és az utolsó lap elválik, egyébként jó állapotban.
12948.

Rufpreis:
800 HUF

1915-17 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 14 szám félvászon kötésben egybekötve.
12949.

Rufpreis:
4 000 HUF

12950.

Rufpreis:
5 000 HUF

1915 Természettudományi közlöny 11 száma pótfüzettel.  Általában jó állapotban.
12951.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1916 Természettudományi közlöny 9 száma pótfüzetekkel.  Vegyes állapotú.
12952.

Rufpreis:
800 HUF

1916 Síújság: Der Winter. Amtliche Zeitschrift des deutschen Ski-Verbandes. 10p.
12953.

Rufpreis:
2 000 HUF

1918-1919 Természettudományi közlöny 12 db száma. Általában jó állapotban.
12954.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF