Drucksachen Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1095006
12882
239
Printed Materials
1846 Emlékirat, mellyet a' Tiszai Ágost. Hitv. Evang. Egyházkerület' számos papjai és tanítói... Pesten tartatott egyetemes gyűlés eleibe terjesztettek... Pest, 1846, Heckenast Gusztávnál. Kiadói papír kötésben. 1111661
12883
239
Printed Materials
1867 Az Országos Erdészeti Egyesület Közleményei. 1867., 1. füz. Kopottas papírkötésben, jó állapotban. 1013211
12884
239
Printed Materials
1867-68 Díszes fejléces számlák Bécsből, illetékbélyeggel és pecséttel ellátva, 4db, különböző méretben
1112220
12885
239
Printed Materials
cca 1870-1910 Régi kartonra kasírozott portré és tablóképek, 5 db, 25x10 és 44x32 cm közötti méretekben 1012144
12886
239
Printed Materials
cca 1870 Csipkékkel gazdagon díszített magyar nyelvű újévi papír üdvözlőkártya
1012147
12887
239
Printed Materials
cca 1870 Gazdagon díszített, dombornyomott német nyelvű újévi üdvözlőkártya / Vintage new xyear greeting card
1108962
12888
239
3800
Printed Materials
1879 Őfelsége Erzsébet királyné védelme alatt álló Magyar Országos Segélyező Nőegylet alapszabályai, 22p 397333
12889
239
Printed Materials
951611
12890
239
Printed Materials
1887 Abbé aus dem letzten Drittel des XVIII. Jahrhunderts. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Abbot from XVIII. century.Colored wood engraving. Signed on engraving.
951599
12891
239
Printed Materials
1887 Bauernbrautigam aus Nürnberg Gegend. Um 1669. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Peasant groom from area of Nunberg. About 1669. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
951608
12892
239
Printed Materials
1887 Ciociare aus dem Sabinergebirge. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Ciocare from Sabinengebirge. Colored wood engraving. Signed on the engraving.
932630
12893
239
Printed Materials
cca 1887 Fleurs du Mont des Oliviers posées sur le St. Sépulcre. Préselt virág-kompozíció levelezőlapon, hátulján jeruzsálemi út során tett feljegyzés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF