Drucksachen

Zahl der Lose: 234

cca 1900 Globus gravüre Battoni: Magalena. Nyomat, üvegezett keretben, 27×40 cm
12906.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1900-1910 Max Moritz programfüzet, címlapon Divéky grafikájával, belsejében sok reklámmal
12907.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1920 Interlaken, Svájc, leporelló 24 képpel / cca 1900-1920 Interlaken, Switzerland, leporello with 24 pictures
12908.

cca 1900-1920 Interlaken, Svájc, leporelló 24 képpel /
cca 1900-1920 Interlaken, Switzerland, leporello with 24 pictures

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Sarajevo, Em. Buchwald Phot., leporelló 16 képpel / cca 1900 Sarajevo, leporello with 16 pictures
12909.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /  cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.
12910.

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /

cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Vasúti menetrend: Illustrirter Führer auf den k. k. Österr. Staatsbahnen.  für die Strecken Trient-Tezze, Wien, cca 1900 Steyrermühl. KIssé sérült papírkötésben / In slightly damaged paper binding 90p. + 2 kihajtható térkép
12911.

Rufpreis:
3 000 HUF

1902 Időszaki Értesítő: Emmerlig Adolf, Budapest, Műtűzijáték, Viharágyú és Cotillon gyáros, hajtogatott, ceruzás bejegyzésekkel,kissé szakadozott, 50x35cm
12912.

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. IV. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1903, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
12913.

Rufpreis:
4 000 HUF

1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
12914.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kueffel család leszármazási tábla 1642-1904, magyar ággal.
12915.

Rufpreis:
2 000 HUF

1905 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1905, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12916.

Rufpreis:
4 000 HUF

1905 A Balatonfüred és Vidéke Társadalmi Érdekeit Szolgáló Egyesület által rendezett Bor-Kiállítás jegyzéke
12917.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF