1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.
1932 A Földgömb. A Magyar Földrajzi Társaság Folyóirata. III. évf. Teljes két kötetben. Bp., 1932. Magyar Földrajzi Társaság. 352 p. Gazdag kép-, térkép-, fotó- és ábraanyaggal. A tartalomból: Baktay Ervin: Török-mongolfajú népek Indiában. Benda László: A ,,Graf Zeppelin" északsarki útja. Geszti Lajos: Vámbéry Ármin élete
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.