Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

Almanach az 1919 esztendőre. (Bev. Kner Imre.) Gyoma, 1918, Kner. 79 l. 8 sztl. lev. (Kner Izidor kiadásában megjelent könyvek jegyzéke 1918 Karácsony). A címlapokat és a naptár fejlécét rajzolta Kozma Lajos.  Fűzve, kiadói, gerincén kissé sérült borítékban.
13547.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hevesi Sándor: Az apja fia. Családi komédia négy felvonásban. Gyoma, 1912. Kner. 171p. A kötéstábla Kner Imre terve. Lévay-Haiman 1.215. Kiadói papír-kötésben, szétvált állapotban
13548.

Rufpreis:
1 200 HUF

13549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Budapest, (1938), Cserépfalvi. Első kiadás! Simon Gy. Ferenc ex librisével és érdekes bejegyzésével a szerzőt ábrázoló képpel kapcsolatban. Félvászon kötésben.
13550.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mantegazza, Paolo: A férjhezmenés művészete. Első magyar kiadás. Bp., 1894, Ruzitska Ármint Kiadása. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
13551.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thury Zoltán elbeszélései. Kende Miklós végrendelete és egyebek. Gyoma, 1903. Kner. 128 p., 1 sztl. lev. Első kiadás! Kiadói, dombornyomásos, festett egészvászon kötésben. Kissé laza kötéssel
13552.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13553.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Twain Mark: Koldus és királyfi. Bp., 1906. Athenaeum. Festett, egászvászon kötésben. Kijáró néhány lappal
13554.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eduard Wilde: A hegyfalvi tejesember. Gyoma, 1933. Kner Izidor. Kissé hibás papírkötésben, felvágatlan
13555.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
13556.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kossuth Lajos válogatott munkái. Összeállította és bevezetéssel ellátta Kossuth Ferenc. Számos képpel. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
13557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Pogányok. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopott állapotban.
13558.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF