Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival Gyoma, 1917. Szerzo. 1 t. (K.I. arcképe), 167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. Ex librissel
13535.

Rufpreis:
4 000 HUF

Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komáromi János: Az elvált feleség. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13537.

Rufpreis:
1 200 HUF

13538.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kijár, illusztrált, kopottas állapotban.
13539.

Rufpreis:
3 000 HUF

13540.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Történeti vígjáték öt felvonásban. Bp., [1903], Wodianer. Kicsit kopott, szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13541.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Tinta. Gyoma, 1916. Kner. 215 p. Rajzos kiadói papírborítóban. (borítón egy folttal)
13542.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13543.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben
13544.

Rufpreis:
4 000 HUF

13545.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Thomas Mann: Halál Velencében. Gyoma, 1922. Kner. 102 l. Kiadói, színes, illusztrált kartonálásban, jó példány.
13546.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF