Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
Horváth Böske költeményei. DEDIKÁLT! Bp., 1886, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Dreyfus Alfréd: Öt év életemből. (Szenvedéseim az Ördögszigeten töltött rabságom alatt.) II. teljes magyar kiadás. Bp., 1901, Magy. Keresk. Közlöny Kiadása. Kiadói papírkötés, borító szakadt, viseltes állapotban.
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!