Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

Morus Tamás. Utópia. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvészon kötésben
13559.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
13560.

Rufpreis:
1 800 HUF

Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942. Singer. Egészvászon kötésben
13561.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szombathelyi Viktor: Én kedves népem. Novellák. Kazinczy Könyvtár. Kassa, 1931, Pallas. Viseltes kiadói papír kötésben.
13562.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dutka Ákos új verses könyve 1908-1912. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Félbőr kötés, sarkainál és a gerincnél kopott, egyébként jó állapotban.
13563.

Rufpreis:
1 000 HUF

Preszly Elemér: Ősz. Bp., 1942, Pestvidéki Nyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, belső előlap kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13564.

Rufpreis:
800 HUF

Mrcs-Cshakatika: Az agyagkocsika. Sudraka király drámája. Ford: Schmidt József. Gyoma, 1925. Kner izidor. Papírkötésben, kis hibákkal.
13565.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kálidászá: A király és a bajadér. Kálidásza vígjátéka. Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1922. Kner.Papírkötésben, kis hibákkal.
13566.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Böske költeményei. DEDIKÁLT! Bp., 1886, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dreyfus Alfréd: Öt év életemből. (Szenvedéseim az Ördögszigeten töltött rabságom alatt.) II. teljes magyar kiadás. Bp., 1901, Magy. Keresk. Közlöny Kiadása. Kiadói papírkötés, borító szakadt, viseltes állapotban.
13568.

Rufpreis:
1 400 HUF

13569.

Rufpreis:
800 HUF

13570.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF