https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 184
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1107449
13571
239
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1098215
13572
239
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Várady Ferenc: Kialvó lángok. Bp., 1929. Szerzői. Szieberth Ferenc birkózó saját kezű névaláírásával. Korabeli félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1042297
13573
239
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1040983
13574
239
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1003339
13575
239
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1041554
13576
239
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
Das Lot is nicht erreichbar
870708
13577
239
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
908322
13578
239
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1025609
13579
239
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
908321
13580
239
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1045132
13581
239
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
994081
13582
239
0
3200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse