https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
1
13571.

Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várady Ferenc: Kialvó lángok. Bp., 1929. Szerzői. Szieberth Ferenc birkózó saját kezű névaláírásával. Korabeli félvászon kötésben
1
13572.

Várady Ferenc: Kialvó lángok. Bp., 1929. Szerzői. Szieberth Ferenc birkózó saját kezű névaláírásával. Korabeli félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
1
13573.

Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.  A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
1
13574.

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
13575.

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
1
13576.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
1
13577.

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13578.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
13579.

Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13580.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban
1
13581.

William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
1
13582.

Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse