Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

13595.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben. Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.
13596.

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben.
Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.

Rufpreis:
4 000 HUF

13597.

Rufpreis:
4 000 HUF

13598.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, sarkai töröttek, ceruzás színezésekkel, kissé kopottas állapotban.
13599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jean de La Fontaine: Válogatott mesék. Radnóti Miklós fordítása. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói kartontált kötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
13600.

Rufpreis:
1 000 HUF

13601.

Rufpreis:
8 000 HUF

13602.

Rufpreis:
2 400 HUF

13603.

Rufpreis:
3 000 HUF

13604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Bp., é. n. Lampel. Korabeli egészvászon kötésben
13605.

Rufpreis:
1 000 HUF

13606.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF