Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

13643.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13644.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13645.

Rufpreis:
1 000 HUF

13646.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zrínyi Miklós: Egy vadásznak keserves panaszolkodása Viola kegyetlenkedéséről. S. a. r.: Király György. Gyoma, 1922, Kner Izidor (Monumenta literarum II. 7.). Megjelent 600 példányban. Szakadozott, kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
13648.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagykállói Fényes István: Debrecen városának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika. S. a. r.: Mata János. Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13649.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Szeben, 1596. Reprint kiadás. Budapest, 1979, Akadémia Kiadó. Egészbőr kötésben, kartonmappában.
13650.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schwenda, Itván; Leuchner, Thomas: Figurae veneris u boji. Zagreb 1972. Szexualitással foglalkozó szakkönyv. Száz erotikus képpel. Kartonált papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
13651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel: Erdey-Grúz Tibor (szerk.): Hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány.  Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.; Szádecky-Kardoss Elemér: A föld szerkezete és fejlődése. Budapest, 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben. + Aujeszky László: A légkör fizikája. Budapest, 1957, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Fejér Megye Kézikönyve.  Magyarország Megyei Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Pest Megye Kézikönyve. I. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyve. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.; A Fővárosi Tanács Végrehajtó Bizottsága által kijelölt Munkaközösség (szerk.): Tíz év a felszabadult főváros életéből. Budapest, 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben viseltes papír borítóval.; Magyar Települések Enciklopédiája. Összefoglaló leírás Magyarország megyéiről, városairól és községeiről. Magyarország Kézikönyvtára. Budapest, 2000, Ceba. KIadói karton kötésben. Jó állapotban. Valamint további 11 db tudomány-technika, helytörténet, humor tematikájú könyvű.
13652.

Rufpreis:
1 000 HUF

13653.

Rufpreis:
800 HUF

Végvári: Segítsetek! Hangok a végekről 1918-1919. Budapest, 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Kiadói papír kötésben.
13654.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF