Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

13667.

Rufpreis:
800 HUF

13668.

Rufpreis:
4 000 HUF

13669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szegedy- maszák Aladárné, Stumpf Károlyné (szerk.):A magyar úriasszony otthona. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
13670.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Rózsi et alii: Ezerév nagyasszonya. Előszóval ellátta: Gróf Apponyi Albertné 15 színes és egyszínű képtáblával. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
13671.

Rufpreis:
1 800 HUF

13672.

Rufpreis:
800 HUF

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye.  Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben.  Költők lugasa.
13673.

Rufpreis:
1 800 HUF

13674.

Rufpreis:
1 000 HUF

13675.

Rufpreis:
1 000 HUF

13676.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Kovács Endre: Ultikódex. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13677.

Rufpreis:
800 HUF

2 db szótár: Schidlof gyakorlati módszerének magyar-olasz zsebszótára. Szerk.: Honti Rezső. Bp., é. n., Schenk Ferenc. Megviselt állapotban, kötése félig elválik.; Spanyol-magyar zsebszótár. Szerk.: Honti Rezső, Bolza Olivér. Bp., é. n., Lingua Kiadó (Lingua kéziszótárak). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13678.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF