Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

Kelemen Béla: Német-magyar, magyar-német szótár. Bp., 1914. Athenaeum. Két kötetben. Félbőr kötésben, gerincén sérülésekkel
13679.

Rufpreis:
2 000 HUF

11 db bridzseléssel kapcsolatos könyv és nyomtatvány
13680.

Rufpreis:
3 000 HUF

13681.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Endrödy János: Az embernek boldogsága, ki fejtegetve a' józan böltselkedésnek segédségével írta polgár társainak hasznokra - -. Három könyvben. Második könyv. Pesten, 1806, Trattner Mátyás. Modern félbőr kötésben.
13682.

Rufpreis:
3 000 HUF

13683.

Rufpreis:
1 000 HUF

13684.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz I. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13685.

Rufpreis:
5 000 HUF

13686.

Rufpreis:
5 000 HUF

13687.

Rufpreis:
5 000 HUF

13688.

Rufpreis:
5 000 HUF

13689.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13690.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF