Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 184

13631.

Rufpreis:
800 HUF

13632.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13634.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13635.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13636.

Rufpreis:
6 000 HUF

S.H. Burton: Writing Letters. Longman English Guides. Hong Kong, 1988, Longman Group. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban / paperback, little damaged condition
13637.

Rufpreis:
800 HUF

13638.

Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás.

Rufpreis:
5 000 HUF

C.G. Jung: Die Frau in Europe. Zürich, 1929, Neuen Schweizer Rundschau. Kissé viseltes, kiadói papír kötésben.
13639.

Rufpreis:
1 200 HUF

13640.

Rufpreis:
1 000 HUF

13641.

Rufpreis:
2 000 HUF

13642.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF