Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
S.H. Burton: Writing Letters. Longman English Guides. Hong Kong, 1988, Longman Group. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban / paperback, little damaged condition
Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás. Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.