Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 47

13029.

Rufpreis:
2 000 HUF

13030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
13031.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
13032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. 3. kiad., 1. köt. Bp., 1909, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kopottas, hibás félbőr kötésben.
13033.

Rufpreis:
5 000 HUF

13034.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
13035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
13036.

Rufpreis:
1 000 HUF

13037.

Rufpreis:
1 200 HUF

13038.

Rufpreis:
2 000 HUF

Általános nyelvészeti tanulmányok VIII. Nyelv és társadalom. Szerk.: Telegdi Zsigmond, Szépe György. Bp., 1972, Akadémiai. Papírkötésben, jó állapotban.
13039.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF