Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition
Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
Általános nyelvészeti tanulmányok VIII. Nyelv és társadalom. Szerk.: Telegdi Zsigmond, Szépe György. Bp., 1972, Akadémiai. Papírkötésben, jó állapotban.