Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 47

Közlekedéssel kapcsolatos könyvek: KRESZ, technikai zsebkönyv, viseltes állapotban, 6db
13005.

Rufpreis:
1 000 HUF

13006.

Rufpreis:
1 400 HUF

13007.

Rufpreis:
2 000 HUF

13008.

Rufpreis:
800 HUF

1947 Magyar Statisztikai Zsebkönyv térképpel
13009.

Rufpreis:
1 000 HUF

13010.

Rufpreis:
1 000 HUF

13011.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
13012.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó József: Geológia kiváló tekintettel a petrografiára, vulkánosságra és hidrografiára Bp., 1883. Franklin. 745 p., 4 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon kötésben
13013.

Rufpreis:
5 000 HUF

Moussong Géza: Földrajzi útmutató. Bp., é. n., Löblovitz Zsigmond. Kopott papírkötésben, több lapja foltos.
13014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Természettudományi lexikon. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1934, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13015.

Rufpreis:
1 800 HUF

13016.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF