Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1105052
13005
238
Books: Science and technology
Közlekedéssel kapcsolatos könyvek: KRESZ, technikai zsebkönyv, viseltes állapotban, 6db
842093
13006
238
Books: Science and technology
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban. 979843
13007
238
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.
947725
13008
238
Books: Science and technology
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1084283
13009
238
Books: Science and technology
1947 Magyar Statisztikai Zsebkönyv térképpel
896970
13010
238
Books: Science and technology
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.
909077
13011
238
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival, Bp., 1943. Athenaeum. Egészvászon kötésben
1033734
13012
238
Books: Science and technology
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
1099139
13013
238
Books: Science and technology
Szabó József: Geológia kiváló tekintettel a petrografiára, vulkánosságra és hidrografiára Bp., 1883. Franklin. 745 p., 4 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon kötésben
1022049
13014
238
Books: Science and technology
Moussong Géza: Földrajzi útmutató. Bp., é. n., Löblovitz Zsigmond. Kopott papírkötésben, több lapja foltos.
1079915
13015
238
Books: Science and technology
Természettudományi lexikon. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1934, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 909139
13016
238
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF