https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 47

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
CH. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. 24 képpel.  Ismeretterjesztő Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
1
12993.

CH. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. 24 képpel. Ismeretterjesztő Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 32 ábrával. Műszaki Könyvtár (Balogh Arthur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben
1
12994.

Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 32 ábrával. Műszaki Könyvtár (Balogh Arthur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Mihály: Hegesztés kézikönyve autogén- és elektromoshegesztés. Műszaki Könyvtár (Balogh Artur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben
1
12995.

Kádár Mihály: Hegesztés kézikönyve autogén- és elektromoshegesztés. Műszaki Könyvtár (Balogh Artur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár (Balogh Arthur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés.  Kiadói papír kötésben
1
12996.

Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár (Balogh Arthur szerk.). Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papír kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)
1
12997.

Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
1
12998.

Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bártfay Béla, Mocsáry István: Modern galvanizálás kézikönyve. Budapest, 1940, Schwanauer-Horváth. Kiadói papír kötésben.
1
12999.

Bártfay Béla, Mocsáry István: Modern galvanizálás kézikönyve. Budapest, 1940, Schwanauer-Horváth. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karlson, Paul: A gépmadár. 32 táblával és Becker Gerda 177 szövegképével. Bp. 1938. Királyi Magyar Természettud. Társ. 392 p. Félvászon kötés
1
13000.

Karlson, Paul: A gépmadár. 32 táblával és Becker Gerda 177 szövegképével. Bp. 1938. Királyi Magyar Természettud. Társ. 392 p. Félvászon kötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prew, Clive: VW Bogár. Bp., 1994, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13001.

Prew, Clive: VW Bogár. Bp., 1994, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
1
13002.

Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jung Péter: Cséplőgépek szerkezete és kezelése. Szeged, 1923, "Mars" Grafikai Intézet. Kiadói papír kötésben.
1
13003.

Jung Péter: Cséplőgépek szerkezete és kezelése. Szeged, 1923, "Mars" Grafikai Intézet. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13004.

Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse