Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 47

4 db nagyrészt tudomány tematikájú könyv: Balogh Ferenc: Urológia orvostanhallgatók és szakorvosjelöltek számára. Budapest, 1978, Medicina Könyvkiadó.; Mecsnikov E.: Az emberi természet. Tanulmányok. Budapest, 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.; Feld, Charles et alii  (szerk.): Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Budapest, 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben.; P. V. Kozsevnyikov: a bőrbetegségek kezelése. Budapest, 1952, Egészségügyi Kiadó. Modern vászon kötésben.
13017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
13018.

Rufpreis:
2 000 HUF

13019.

Rufpreis:
3 000 HUF

13020.

Rufpreis:
1 800 HUF

13021.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13022.

Rufpreis:
1 800 HUF

13023.

Rufpreis:
800 HUF

Orvos a családban. Bp., é.n. Tolnai. 1.-10. kötet. Komplett. Kiadói félbőr kötésben, egyik kötet gerince hibás
13024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bródy Sándor: A szerelem élettana. Studiumok. Wien, 1922, Pegazus Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
13025.

Rufpreis:
1 600 HUF

13026.

Rufpreis:
800 HUF

13027.

Rufpreis:
1 600 HUF

BÖLSCHE Vilmos:Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Ford.: Kremmer Dezső, Merényi József, Sidó Zoltán, Wildner Ödön. 1-2. kötet.Budapest, 1910, Politzer Zsigmond. Az egyik kötetben hiányzik a címoldal. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13028.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF