Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071861
11168
237
3200
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
991965
11169
237
3400
Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition
997605
11170
237
70000
1078963
11171
237
Hutschenreuther német virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, matricás, hibátlan, jelzett 1026492
11172
237
4200
Kisméretű gazdagon díszített jelenetes Altwien porcelán díszváza fedéllel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm 1013701
11173
237
3400
Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
994090
11174
237
Rosenthal Pompadour Godesberg váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 27 cm / Rosenthal vase, signed, perfect condition
1094429
11175
237
2 db jelzett (Royal Albert) mokkás csésze, matricás, jelzett, hibátlan 1093393
11176
237
Echo váza, matricás, jelzett, hibátlan, fedővel m:14 cm 1013442
11177
237
Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
1013822
11178
237
Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
1089357
11179
237
2 db porcelán rózsa(Aquincum, Ens), lepattanásokkal, 1 db porcelán fogpiszkálótartó, jelzettek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF