Porzellan

Zahl der Lose: 101

STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
11168.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition
11169.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11170.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Hutschenreuther német virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, matricás, hibátlan, jelzett
11171.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kisméretű gazdagon díszített jelenetes Altwien porcelán díszváza fedéllel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm
11172.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
11173.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rosenthal Pompadour Godesberg váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 27 cm / Rosenthal vase, signed, perfect condition
11174.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db jelzett (Royal Albert) mokkás csésze, matricás, jelzett, hibátlan
11175.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Echo váza, matricás, jelzett, hibátlan, fedővel m:14 cm
11176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
11177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
11178.

Rufpreis:
800 HUF

2 db porcelán rózsa(Aquincum, Ens), lepattanásokkal, 1 db porcelán fogpiszkálótartó, jelzettek
11179.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF