Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1094690
11180
237
Törött szárnyú katicával játszó kismacska, Goebel porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1094235
11181
237
Goebel bisquit porcelán Beethoven büszt, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
1094257
11182
237
2 db Sawely román porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
1095000
11183
237
Esernyővel liba ellen védekező kislány, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1095005
11184
237
Madáretető mellett furulyázó kisfiú, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 19,5 cm 1054426
11185
237
Kisfiú és kislány, 2 db porcelán szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
961767
11186
237
3400
1011643
11187
237
Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm 1078987
11188
237
Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm 1096775
11189
237
Modern kínai porcelán teáskészlet, kis hiánnyal: teáskanna, 4 db csésze, alj nélkül, kínáló tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
1093290
11190
237
Japán jelzett kis váza, apró máz hibával, m:15 cm 1093496
11191
237
2 db jelzett tejkiöntő, matricás, hibátlan, m:9 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF