Porzellan

Zahl der Lose: 101

Törött szárnyú katicával játszó kismacska, Goebel porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11180.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel bisquit porcelán Beethoven büszt, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11181.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Sawely román porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
11182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esernyővel liba ellen védekező kislány, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madáretető mellett furulyázó kisfiú, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 19,5 cm
11184.

Rufpreis:
2 000 HUF

11185.

Rufpreis:
1 000 HUF

11186.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
11187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
11188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Modern kínai porcelán teáskészlet, kis hiánnyal: teáskanna, 4 db csésze, alj nélkül, kínáló tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán jelzett kis váza, apró máz hibával, m:15 cm
11190.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db jelzett tejkiöntő, matricás, hibátlan, m:9 cm (2×)
11191.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF