Porzellan

Zahl der Lose: 101

Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm /  Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
11157.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db vadászmotívumos Hollóházi porcelán tányér, 2 különböző mintával (szarvas, vaddisznó), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 200 HUF

11159.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán plakettek, hibátlanok, jelzettek
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán virágmintás készlet, 3 db(kis váza, tálka, bonbonier), matricás, hibátlan, jelzett
11161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán ibolyamintás készlet, 2 db(kis váza és tálka), matricás, hibátlan, jelzett
11162.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi balalajkás bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
11163.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Drasche virágmintás porcelán váza, pillangóval díszítve, dőlt alakú, matricás, hibátlan, jelzett, m: 24 cm
11164.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm
11165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm
11166.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
11167.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF