Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096422
11156
237
Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1095852
11157
237
Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm / Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
1097712
11158
237
6 db vadászmotívumos Hollóházi porcelán tányér, 2 különböző mintával (szarvas, vaddisznó), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 1093302
11159
237
1098226
11160
237
Hollóházi porcelán plakettek, hibátlanok, jelzettek
1097814
11161
237
Hollóházi porcelán virágmintás készlet, 3 db(kis váza, tálka, bonbonier), matricás, hibátlan, jelzett 1097771
11162
237
Hollóházi porcelán ibolyamintás készlet, 2 db(kis váza és tálka), matricás, hibátlan, jelzett 1097833
11163
237
6500
Aquincumi balalajkás bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
1098211
11164
237
Drasche virágmintás porcelán váza, pillangóval díszítve, dőlt alakú, matricás, hibátlan, jelzett, m: 24 cm 1079826
11165
237
Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm 1054445
11166
237
Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm 1045180
11167
237
Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF