Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1097039
11144
237
7 db régi Zsolnay mokkás csésze alj, hibátlan, jelzett, kézzel festett
1096404
11145
237
Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7 cm 1096138
11146
237
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm 1096126
11147
237
Zsolnay virágos kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1075931
11148
237
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, szita, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm 1072234
11149
237
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm 1046562
11150
237
Hollóházi "Zalaegerszeg" kulcsa, matricás, hibátlan, jelzett, 19x14x4 cm
1057377
11151
237
Hollóháza Erika nagy váza, matricás, jelzett, hibátlan, 35cm
1097146
11152
237
3400
Hollóházi virágos tálca, matricás, jelzett, hibátlan, 32×40 cm 968267
11153
237
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1093791
11154
237
Hollóházi pillangó mintás gyertyatartó és csengő, matricás, jelzett, hibátlan, m:10-15 cm 1097190
11155
237
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF