Porzellan

Zahl der Lose: 101

7 db régi Zsolnay mokkás csésze alj, hibátlan, jelzett, kézzel festett
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7 cm
11145.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm
11146.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay virágos kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11147.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, szita, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
11148.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11149.

Rufpreis:
1 400 HUF

11150.

Rufpreis:
800 HUF

11151.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi virágos tálca, matricás, jelzett, hibátlan, 32×40 cm
11152.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi pillangó mintás gyertyatartó és csengő, matricás, jelzett, hibátlan, m:10-15 cm
11154.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
11155.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF