Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096616
11120
237
4800
Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1096380
11121
237
Herendi madaras tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm 1096229
11122
237
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 1096199
11123
237
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
1094931
11124
237
Herendi Nanking bouqet (Nbp) porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 1096632
11125
237
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 1095490
11126
237
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×9 cm 1094846
11127
237
2200
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
1067107
11128
237
Herendi mokkás csésze és alj 2 db, egyik aljon hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett (Tertia)
1079027
11129
237
1079895
11130
237
Herendi petrezselyem mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1098214
11131
237
Zsolnay Iris Kolozsvár rózsákkal díszített porcelán kiöntő, matricás, hibátlan, jelzett, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF