Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1097859
11132
237
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
1079838
11133
237
Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
1057416
11134
237
Zsolnay virág mintás kis kaspó, jelzett, hibátlan,kézzel festett, 6,5x10,5cm 1096832
11135
237
Virágmintás Zsolnay porcelán kávés-teáskészlet, hiányos: 6 db kis csésze, d: 7,5 cm; 4 db nagy csésze, d: 10 cm; 2 db cukortartó, különböző méretben, az egyik restaurált; fedeles teáskanna, m: 18 cm; apró kopásnyomokkal, némelyikük kis lepattanásokkal
1094851
11136
237
Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
1091916
11137
237
Zsolnay kislány a tejes köcsöggel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1093534
11138
237
Zsolnay kávés kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm, "Hajek Antal utóda" tál, matricás, apró lepattanással, hibátlan, 19×14 cm 1078956
11139
237
Népi motívumokkal díszített, kisméretű dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1078994
11140
237
2 db virágmintás Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben 1095447
11141
237
Zsolnay virág mintás kávés csésze és alj fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1097130
11142
237
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
1097033
11143
237
4 db régi Zsolnay mokkás csésze és alj, kettőn apró mázhiba, jelzett, kézzel festett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF