Porzellan

Zahl der Lose: 101

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11132.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
11133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis kaspó, jelzett, hibátlan,kézzel festett, 6,5x10,5cm
11134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágmintás Zsolnay porcelán kávés-teáskészlet, hiányos: 6 db kis csésze, d: 7,5 cm; 4 db nagy csésze, d: 10 cm; 2 db cukortartó, különböző méretben, az egyik restaurált; fedeles teáskanna, m: 18 cm; apró kopásnyomokkal, némelyikük kis lepattanásokkal
11135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
11136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay kislány a tejes köcsöggel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11137.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay kávés kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm, "Hajek Antal utóda" tál, matricás, apró lepattanással, hibátlan, 19×14 cm
11138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Népi motívumokkal díszített, kisméretű dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db virágmintás Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás kávés csésze és alj fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db régi Zsolnay mokkás csésze és alj, kettőn apró mázhiba, jelzett, kézzel festett
11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF