Porzellan

Zahl der Lose: 101

jelzett virágos mini locsoló és talicska, apró lepattanásokkal, kézzel festett, m:7 cm, h:9 cm
11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán virágváza, jelzés nélkül, matricás,apró lepattanásokkal, 18x14cm
11193.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán pipázó fiúcska, kézzel festett, jelzés nélkül,lepattanással, m:15cm,
11194.

Rufpreis:
800 HUF

Több rétegű üveg váza, füles, anyagában színezett, szakított, jelzés nélkül, m:33cm
11195.

Rufpreis:
1 400 HUF

11196.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Golden retriever, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:16 cm, h:33 cm
11197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett szovjet ölelkező pár, kézzel festett, gyári mázhibával, m:28 cm
11198.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

"Arad, Városház-tér" feliratú, szecessziós, indamotívumos porcelán emlékkosárka, levonóképes, jelzés nélkül, kopott aranyozással, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
11199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes, máz alatt festett, kobaltkék hagymamintás porcelán tétel: kisméretű kiöntő, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm + kistálka, jelzett (koronás), kis kopásnyomokkal, d: 10,5 cm + 2 db tálka, jelzett (kétkardos), kopásnyomokkal, lepattanásokkal, d: 13,5 ill. 14,5 cm
11200.

Rufpreis:
1 200 HUF

"Jézus szeret téged", bisquit porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11201.

Rufpreis:
800 HUF

Szecessziós nőalak, porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
11202.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db francia városképes porcelán tányér (Versailles, L'hôtel de ville, Le Petit Trianon), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11203.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF