Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1094107
11192
237
jelzett virágos mini locsoló és talicska, apró lepattanásokkal, kézzel festett, m:7 cm, h:9 cm 1011751
11193
237
Porcelán virágváza, jelzés nélkül, matricás,apró lepattanásokkal, 18x14cm
1013798
11194
237
Porcelán pipázó fiúcska, kézzel festett, jelzés nélkül,lepattanással, m:15cm,
1032460
11195
237
Több rétegű üveg váza, füles, anyagában színezett, szakított, jelzés nélkül, m:33cm 1073760
11196
237
1097161
11197
237
Golden retriever, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:16 cm, h:33 cm 1097101
11198
237
Jelzett szovjet ölelkező pár, kézzel festett, gyári mázhibával, m:28 cm
1097920
11199
237
"Arad, Városház-tér" feliratú, szecessziós, indamotívumos porcelán emlékkosárka, levonóképes, jelzés nélkül, kopott aranyozással, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm 1097734
11200
237
Vegyes, máz alatt festett, kobaltkék hagymamintás porcelán tétel: kisméretű kiöntő, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm + kistálka, jelzett (koronás), kis kopásnyomokkal, d: 10,5 cm + 2 db tálka, jelzett (kétkardos), kopásnyomokkal, lepattanásokkal, d: 13,5 ill. 14,5 cm 1094213
11201
237
"Jézus szeret téged", bisquit porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 1094290
11202
237
Szecessziós nőalak, porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
1094340
11203
237
2 db francia városképes porcelán tányér (Versailles, L'hôtel de ville, Le Petit Trianon), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF