1 200 HUF
Vegyes, máz alatt festett, kobaltkék hagymamintás porcelán tétel: kisméretű kiöntő, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm + kistálka, jelzett (koronás), kis kopásnyomokkal, d: 10,5 cm + 2 db tálka, jelzett (kétkardos), kopásnyomokkal, lepattanásokkal, d: 13,5 ill. 14,5 cm