Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1055105
11131
232
Hollóházi virágmintás fedeles váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 1055070
11132
232
Hollóházi Gödöllő címerrel díszített porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 21 cm 1052484
11133
232
Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán tányér, d:20cm/ Hollohaza chinaware plate 1052476
11134
232
Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán tányér,hibátlan, d:25cm/ Hollohaza chinaware plate 1016504
11135
232
1015365
11136
232
1016490
11137
232
992583
11138
232
100
Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1054552
11139
232
Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett
1054551
11140
232
Alba Iulia porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm
1050050
11141
232
Álló Don Quijote, Drasche figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
1051594
11142
232
26000
Két kardos jelzéssel porcelán hegedűs, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF