Porzellan

Zahl der Lose: 86

Hollóházi virágmintás fedeles váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
11131.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Hollóházi Gödöllő címerrel díszített porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán tányér, d:20cm/ Hollohaza chinaware plate
11133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre után tervezett Hollóházi jelzett porcelán tányér,hibátlan, d:25cm/ Hollohaza chinaware plate
11134.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11135.

Rufpreis:
2 000 HUF

11136.

Rufpreis:
3 000 HUF

11137.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11138.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alba Iulia porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm
11140.

Rufpreis:
800 HUF

Álló Don Quijote, Drasche figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Két kardos jelzéssel porcelán hegedűs, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11142.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF