Porzellan

Zahl der Lose: 86

Apponyi mintás Herendi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11083.

Rufpreis:
6 000 HUF

Apponyi mintás citromos Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×9×9,5 cm
11084.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Virágmintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a teteje hiányzik, d: 8,5 cm
11085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viktória mintás áttört Herendi porcelán kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Viktória mintás Herendi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11087.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Petrezselyem mintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11088.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
11089.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
11090.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi Bugaci csikós, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:33 cm
11091.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi virágmintás porcelán tálka, 2 db, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x7,5 cm
11092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 5 cm
11093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán lábas tálak, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm, d: 15 cm
11094.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF