Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1050579
11083
232
Apponyi mintás Herendi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 1050606
11084
232
Apponyi mintás citromos Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×9×9,5 cm 1050624
11085
232
Virágmintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a teteje hiányzik, d: 8,5 cm 1050538
11086
232
Viktória mintás áttört Herendi porcelán kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 1050560
11087
232
9500
Viktória mintás Herendi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1050438
11088
232
3400
Petrezselyem mintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
1053206
11089
232
9500
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
1042045
11090
232
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 1031448
11091
232
14000
Herendi Bugaci csikós, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:33 cm
1042124
11092
232
Herendi virágmintás porcelán tálka, 2 db, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x7,5 cm 1042114
11093
232
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 5 cm 1042047
11094
232
Herendi Viktória mintás porcelán lábas tálak, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm, d: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF