Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1048908
11107
232
Herendi Locsolkodás, fehér mázas porcelán figurapár, jelzett, alján mázrepedéssel, m: 26 cm 1048905
11108
232
Herendi Viktória mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm 1048892
11109
232
Herendi kézzel festett porcelán mini kosárka, hibátlan, jelzett, 7x4 cm 1048898
11110
232
Apponyi mintás Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 14 cm 1048901
11111
232
Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm 1049990
11112
232
5500
Herendi citromos bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10, 12×7 cm 989459
11113
232
30000
Herendi Viktória mintás, kézzel festett váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 898773
11114
232
Herendi tacskó, kézzel festett, jelzett, farkán apró festék kopás, m:16 cm, h:33 cm / Herend dachshund, perfect condition 1045460
11115
232
19000
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
1024352
11116
232
Herendi porcelán színes madár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 7,5 cm
1032531
11117
232
Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált aranyozás, m:19 cm, 28×20 cm 1015959
11118
232
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF