Porzellan

Zahl der Lose: 86

Herendi Locsolkodás, fehér mázas porcelán figurapár, jelzett, alján mázrepedéssel, m: 26 cm
11107.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm
11108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi kézzel festett porcelán mini kosárka, hibátlan, jelzett, 7x4 cm
11109.

Rufpreis:
2 800 HUF

Apponyi mintás Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 14 cm
11110.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm
11111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi citromos bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10, 12×7 cm
11112.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi Viktória mintás, kézzel festett váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11113.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11114.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi sas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
11115.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi porcelán színes madár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 7,5 cm
11116.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált aranyozás, m:19 cm, 28×20 cm
11117.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm
11118.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF