Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm