Porzellan Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1051606
11143
232
26000
Kislány kismacskával figurális porcelán, kézzel festett, jelzett (két kardos), kis lepattanással, m: 20 cm
1025238
11144
232
Bavaria Schumann Arzberg mélytányér készlet (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:22,5 cm (6×) 999117
11145
232
Limoges-i rózsamintás kézzel festett porcelán tál, hibátlan, jelzett, d: 30 cm 995703
11146
232
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, hibátlan, d:29 cm 1055550
11147
232
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, m: 4,5 cm 1055359
11148
232
Thüringen porcelán baba bútorok, 4 db, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett
1024962
11149
232
Prag K&C virágmintás porcelán tál, kopásnyomokkal, jelzett, d: 34 cm 1050280
11150
232
Le Roy porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 1051946
11151
232
Altrohlau , L S Villa Erzherzog Eugen, Gruss aus Baden, Porcelán bögre, matricás, 8,5cm 1054479
11152
232
Wagner & Apel Bertram kislány lóherével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with clover, signed, perfect condition 1048932
11153
232
Royal Dux porcelán őzike, kézzel festett,hibátlan 11x10cm 1048939
11154
232
ENS gyertyatartó, porcelán, virággal, hibátlan, 14x5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF