Porzellan

Zahl der Lose: 86

Kislány kismacskával figurális porcelán, kézzel festett, jelzett (két kardos), kis lepattanással, m: 20 cm
11143.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bavaria Schumann Arzberg mélytányér készlet (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:22,5 cm (6×)
11144.

Rufpreis:
4 000 HUF

11145.

Rufpreis:
6 000 HUF

11146.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, m: 4,5 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thüringen porcelán baba bútorok, 4 db, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett
11148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Prag K&C virágmintás porcelán tál, kopásnyomokkal, jelzett, d: 34 cm
11149.

Rufpreis:
800 HUF

Le Roy porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altrohlau , L S Villa Erzherzog Eugen, Gruss aus Baden, Porcelán bögre, matricás, 8,5cm
11151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wagner & Apel Bertram kislány lóherével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with clover, signed, perfect condition
11152.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Dux porcelán őzike, kézzel festett,hibátlan 11x10cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

ENS gyertyatartó, porcelán, virággal, hibátlan, 14x5cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF