Porzellan

Zahl der Lose: 86

Flammen porcelán kiöntő, matricás, kopottas állapotban, 11x13cm
11155.

Rufpreis:
800 HUF

Ens rózsás bonbonier, jelzett, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett/ Handpainted  ENS chinaware bonbonier, 11×20 cm
11156.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Modern kínai Wong Lee porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("WL 1895"), apró kopásnyomokkal, bronz lábakkal, madármotívumos bronz szerelékekkel díszítve, m: 39,5 cm /  Modern Chinese Wong Lee chinaware vase, crackled, handpainted, signed ("WL 1895"), with small traces of wearing, with bird-motif bronze fittings, h: 39,5 cm
11157.

Modern kínai Wong Lee porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("WL 1895"), apró kopásnyomokkal, bronz lábakkal, madármotívumos bronz szerelékekkel díszítve, m: 39,5 cm /

Modern Chinese Wong Lee chinaware vase, crackled, handpainted, signed ("WL 1895"), with small traces of wearing, with bird-motif bronze fittings, h: 39,5 cm

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzett hiányos teás csésze, matricás, apró lepattanás a kiöntőn + 5 db süteményes tányér
11158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Harmonikázó fiú porcelán figura, jelzett, kézzel festett, apró lepattanással, 10x6cm
11159.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Csehszlovák süteményes készlet, matricás, jelzett, egyiken máz alatti pici repedés
11160.

Rufpreis:
2 000 HUF

11161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tengerész motívumos levonóképes porcelán tányér, jelzett (mélynyomás), d: 20 cm
11162.

Rufpreis:
800 HUF

4 db különféle német/osztrák porcelán: kisméretű váza, kis kanna, 2 db bonbonier, vegyesen kézzel festett és matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db figurális porcelán: őzike, pingvin, gyöngyház hatású ágaskodó ló, kézzel festett, az egyik jelzett, különböző méretben
11164.

Rufpreis:
800 HUF

Életképes japán porcelán teás készlet (kis hiánnyal): fedeles kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm + kis kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm + cukortartó, fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + 3 db csésze + 4 db alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik csésze kis sérüléssel, d: 6,5 ill. 11,5 cm
11165.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Sok tételből (2doboznyi) álló vegyes porcelán tétel, leveses tál, mártások csésze, tálka, húskínáló stb, jelzéssel és anélkül, lepattanásokkal
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF
35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF