Porzellan

Zahl der Lose: 100

11165.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cipőfűzőt kötő Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Öltöző Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11168.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche virágmintás hiányos porcelán teáskészlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, teáskanna, cukortartó, jelzett, sérült
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán macska, levehető fejjel, jelzett, hibátlan. 7,5x6cm
11170.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquvincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aqvincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:39 cm
11172.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Budapest Porcelán mintás kerámia bonbonier, hibátlan, jelzett, 10x9x6 cm
11173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Versailles porcelán pecsenyéstál, kézzel festett arany szélekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 57×24 cm
11174.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

MZ dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

11176.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF