Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
926375
11165
226
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita, hibátlan, jelzés nélkül, 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame 996606
11166
226
Cipőfűzőt kötő Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
996625
11167
226
Öltöző Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
992583
11168
226
Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
997871
11169
226
Drasche virágmintás hiányos porcelán teáskészlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, teáskanna, cukortartó, jelzett, sérült
959888
11170
226
Aquincumi porcelán macska, levehető fejjel, jelzett, hibátlan. 7,5x6cm 998238
11171
226
Aquvincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1002918
11172
226
Aqvincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:39 cm 998889
11173
226
Budapest Porcelán mintás kerámia bonbonier, hibátlan, jelzett, 10x9x6 cm 967242
11174
226
Versailles porcelán pecsenyéstál, kézzel festett arany szélekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 57×24 cm
996295
11175
226
MZ dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm 995703
11176
226
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF