https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett
1
11141.

Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm
1
11142.

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay Budavári Nagyboldogasszony templom 1245-2006 feliratú sorszámozott tetőcserép, 35x14 cm
1
11143.

Zsolnay Budavári Nagyboldogasszony templom 1245-2006 feliratú sorszámozott tetőcserép, 35x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet, hibátlan, jelzett, 7 db / Cake set in flawless condition
1
11144.

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet, hibátlan, jelzett, 7 db /
Cake set in flawless condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással / Complete Zsolnay tea set
1
11145.

Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással /
Complete Zsolnay tea set

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay antik gyümölcsöstál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (TJM, cca 1880), formaszám:675, 22×23,5 cm
1
11146.

Zsolnay antik gyümölcsöstál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (TJM, cca 1880), formaszám:675, 22×23,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db
1
11147.

Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm
1
11148.

Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
1
11149.

Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay Pompadour hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db
1
11150.

Zsolnay Pompadour hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay porcelán fedeles patika edény, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm, m: 3,5 cm
1
11151.

Zsolnay porcelán fedeles patika edény, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm, m: 3,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay pillangómintás hamutartó, hibátlan, jelzett, d: 15 cm
1
11152.

Zsolnay pillangómintás hamutartó, hibátlan, jelzett, d: 15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse