Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998970
11153
226
Zsolnay paradicsommadaras süteményes készlet, 4 db kistányér, 1 db nagytányér, hibátlan, jelzettek, d: 18 cm, 24 cm
998849
11154
226
Zsolnay jegesmedve pár, fehér mázas, hibátlan, jelzett, 12x18x9 cm 997196
11155
226
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, szita, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 975596
11156
226
Hollóházi Szász Endre porcelán falitányér, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm + Hollóházi Szász Endre porcelán dobozka, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm 975608
11157
226
Hollóházi Jurcsák hamutál, szita, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 1002233
11158
226
Hollóházi porcelánok, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
1002388
11159
226
3200
Hóllóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 998384
11160
226
Hollóházi porcelán Szász Endre kép ovális keretben, kis kopásnyomokkal, jelzett, 4x6,5 cm 997818
11161
226
Hollóházi porcelán kutya, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 959867
11162
226
Hollóházi, kézzel festett hal, jelzett, hibátlan. 7,5x9cm 1002920
11163
226
Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm 898088
11164
226
Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF