Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
994156
11177
226
Rudolf Wächter Bavaria teás készlet, ezüst mázzal, jelzett, hibátlan, összesen: 10 db (+ egy kiöntő)
1002739
11178
226
Rosenthal selb Bavaria porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 ill. 15 cm 1002430
11179
226
Unterweissbach kis váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
1002241
11180
226
3 db Bavaria mokkás csésze + különböző aljak, jelzettek, hibátlanok 1001124
11181
226
Poema hegedülő férfi, festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1000894
11182
226
VaBene apró sütemény kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 1002815
11183
226
Limoges porcelán tejeskancsó, fa fedéllel, fém füllel, m: 22,5 cm, d: 9 ill. 13 cm 1002942
11184
226
Josef Steidl Znaim fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d: 31 cm. 999343
11185
226
Eschenbach Bavaria vadászmintás porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 32x21 cm 999117
11186
226
Limoges-i rózsamintás kézzel festett porcelán tál, hibátlan, jelzett, d: 30 cm
998964
11187
226
Delft falitányér vízparti jelenettel díszítve, hibátlan, jelzett, d: 25,5 cm 998875
11188
226
Royal Vienna (Alt Wien) hatszögletű porcelán bonbonier, csorbákkal, jelzett, m: 6 cm, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF