Porzellan

Zahl der Lose: 100

11177.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal selb Bavaria porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 ill. 15 cm
11178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Unterweissbach kis váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11179.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Bavaria mokkás csésze + különböző aljak, jelzettek, hibátlanok
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Poema hegedülő férfi, festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11181.

Rufpreis:
2 000 HUF

VaBene apró sütemény kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11182.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Limoges porcelán tejeskancsó, fa fedéllel, fém füllel, m: 22,5 cm, d: 9 ill. 13 cm
11183.

Rufpreis:
2 800 HUF

Josef Steidl Znaim fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d: 31 cm.
11184.

Rufpreis:
10 000 HUF

Eschenbach Bavaria vadászmintás porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 32x21 cm
11185.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

11186.

Rufpreis:
10 000 HUF

Delft falitányér vízparti jelenettel díszítve, hibátlan, jelzett, d: 25,5 cm
11187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Vienna (Alt Wien) hatszögletű porcelán bonbonier, csorbákkal, jelzett, m: 6 cm, d: 12 cm
11188.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF