Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
857318
11189
226
15000
997759
11190
226
4 db Hohenberg porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7, ill. 11 cm
997850
11191
226
Virágmintás porcelán paprika, bors- és sószóró, matricás, 3 db, dugó nélkül, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 985992
11192
226
4 db kézzel festett porcelán figura, 1 db kerámia figura, m: 5 és 15 cm közötti méretekben 1002709
11193
226
3 db bögre, kettőn hajszálrepedések, matricások, egyik jelzett, m:9,5 cm
1002206
11194
226
Kobalt kék kiöntő, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, kopott, m:15,5 cm 1002721
11195
226
Antik porzó, máz alatti festéssel, hajszál repedéssel, jelzés nélkül, 6×6×6 cm 1002682
11196
226
Antik tál, jelzett, fehér mázas, máz hibával, 34×22 cm
985098
11197
226
Fürdőző leány, bisquit porcelán akt, jelzés nélkül, horzsolás nyomokkal, m: 47 cm
997384
11198
226
Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
997414
11199
226
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
943454
11200
226
Virágszedő lány, jelzett orosz porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, m:29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF