Hollóházi Szász Endre porcelán falitányér, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm + Hollóházi Szász Endre porcelán dobozka, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm