Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1001874
11116
226
Herendi kutyával játszó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm 998942
11117
226
Herendi Eton mintás tányér, kis kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, d: 23 cm 998951
11118
226
Régi Herendi rózsamintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 20x14x4 cm 999100
11119
226
Herendi Locsolkodás, fehér mázas porcelán figurapár, jelzett, alján mázrepedéssel, m: 26 cm 999323
11120
226
3400
Herendi jégmadár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x13 cm 898773
11121
226
22000
Herendi tacskó, kézzel festett, jelzett, farkán apró festék kopás, m:16 cm, h:33 cm / Herend dachshund, perfect condition
996052
11122
226
12 darabos Hutschenreuther porcelán tányér készlet, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 1002933
11123
226
Herendi osztott füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34×23 cm 1002954
11124
226
14000
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33,5 cm 1001803
11125
226
Herendi rózsa, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, 8×5 cm 998237
11126
226
Herendi szajkó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 997208
11127
226
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16 cm ,m:22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF