12 darabos Hutschenreuther porcelán tányér készlet, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/de/226-Fernauktion/226.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~400027/12-darabos-Hutschenreuther-porcelan-tanyer-keszlet-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-24-5-cm~II996052
996052
11122
226
Beschreibung: 12 darabos Hutschenreuther porcelán tányér készlet, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
: sass_melinda