Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 60

12827.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mytery in Asia. Fordította Sajó Aladár. Bp., 1925, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12828.

Rufpreis:
1 600 HUF

12829.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
12831.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Gubányi Károly: Ausztrália Bp., 1913. Lampel R. 2 sztl.lev. 253 l. 16 t. (képek). számos szövegközti képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett képpel, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben, ki sszakdással
12832.

Rufpreis:
2 400 HUF

MAgyar Földrajzi Társaság: Hedin Sven: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolgozta Thirring Gusztáv. 2. kötet. Bp., 1906, Lampel. 298p., Szövegközti képekkel, rajzokkal. Jó állapotú egészvászon kötésben
12833.

MAgyar Földrajzi Társaság: Hedin Sven: Ázsia szívében.
Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolgozta Thirring Gusztáv. 2. kötet. Bp., 1906, Lampel. 298p., Szövegközti képekkel, rajzokkal. Jó állapotú egészvászon kötésben

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság: Cholnoky Jenő: Afrika 2. kötet. Jó állapotú egészvászon kötésben
12834.

Rufpreis:
1 400 HUF

12835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kreitner Gusztáv: Széchenyi Béla keleti utazása India, Japan, China, Tibet és Birma országokban. Bp., 1882, Révai. 1028 p., 1 térkép. Lapszámozáson belül 200 egészoldalas és szövegközti, fametszetű képpel. Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. Restaurálásra szoruló, szétvált állapotban
12836.

Kreitner Gusztáv: Széchenyi Béla keleti utazása India, Japan, China, Tibet és Birma országokban.
Bp., 1882, Révai. 1028 p., 1 térkép. Lapszámozáson belül 200 egészoldalas és szövegközti, fametszetű képpel. Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. Restaurálásra szoruló, szétvált állapotban

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. köt.: Magyarország, 5. köt.: Felső-Magyarország. [Bp., 1898, Magyar Királyi Államnyomda]. Erősen kopott, szakadozott díszes laza vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
12837.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ohle, Fritz: Az idegenlégió karavánja. A világkörül. Útirajzok - Útikalandok. Hat világrész csodás exotikus képe modern világjárók élményeiben, az utazók eredeti felvételeivel illusztrálva. Budapest, é.n., Dante. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kopottas, sérült.
12838.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF