Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 60

Szabó József: Geologia. [Bp.], [1883], [Franklin]. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12815.

Rufpreis:
6 000 HUF

12816.

Rufpreis:
12 000 HUF

Széll Sándor dr.: Városaink neve, címere és lobogója. Történeti és heraldikai tanulmány (Bp.) 1941.(Vármegyei Szociográfiák). 94 l. 1 sztl. lev. 1 tábl. (színes, hajtogatott) Gazdag kép- és ábraanyaggal. Kiadói, színes zászlóképekkel illusztrált félvászon kötésben.
12817.

Széll Sándor dr.: Városaink neve, címere és lobogója. Történeti és heraldikai tanulmány
(Bp.) 1941.(Vármegyei Szociográfiák). 94 l. 1 sztl. lev. 1 tábl. (színes, hajtogatott) Gazdag kép- és ábraanyaggal. Kiadói, színes zászlóképekkel illusztrált félvászon kötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF

Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel. Félvászon kötés, jó állapotban.
12818.

Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel.
Félvászon kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
10 000 HUF

Márki Sándor: Magyar uralom az Adrián Történelmi vázlat Bp. 1915. M. Adria Egy. 47 p. (Magyar Adria Könyvtár 6.) Kiadói illusztrált papírborítóban, kisebb sérülésekkel, térkép nélkül
12819.

Márki Sándor: Magyar uralom az Adrián
Történelmi vázlat Bp. 1915. M. Adria Egy. 47 p. (Magyar Adria Könyvtár 6.) Kiadói illusztrált papírborítóban, kisebb sérülésekkel, térkép nélkül

Rufpreis:
3 000 HUF

12820.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kosch, Alois: Zwoa Brettl/ A gführiger Schnee. Das grosse Ski-Einmaleins. A. Kosch Gebr. Richters Verlagsanstalt in Erfurt. é.n. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
12821.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Hedin, Sven: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta [és fordította] Dr. Thirring Gusztáv. Számos képpel és két térképpel. Budapest, [1902]. Lampel. 220p. + 15 t. + 2 térkép. Első magyar kiadás. (Egy kép kijár, rojtos szélű, egyébként szép példány)
12822.

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Hedin, Sven: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta [és fordította] Dr. Thirring Gusztáv. Számos képpel és két térképpel.
Budapest, [1902]. Lampel. 220p. + 15 t. + 2 térkép. Első magyar kiadás. (Egy kép kijár, rojtos szélű, egyébként szép példány)

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye.  Lampel és Wodianer, Bp.é.n. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
12823.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Hedin, Sven: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, nagyon szép állapotban.
12824.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biró Lajos: Budapestiek. Bp., 1917 Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, színes borítóval. Jó állapotú.
12825.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ossendowski: A Szahara lelke. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12826.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF