Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 60

GYÖRGY ALADÁR: A föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv. Második ujból írt kiadás. 5. köt. Magyarország. Budapest, 1905, Franklin. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kopottas, félvászon kötésben.
12852.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gaál András:] Budapest a gyógyfürdők városa. Bp., [1942-1943], Budapesti Középonti Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Papírkötésben, jó állapotban.
12853.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Kertész János: Zebegény. Galochi Dr. Tömösváry Tivadar előszavával. Bp., 1937, Zebegény Közönsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12854.

Rufpreis:
2 400 HUF

12855.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Károly: Helytörténeti dolgozatok. Poroszló község néprajzi hagyományaiból. Kovács Károly írásai 1956. évtől - 1988. évig. A kötetet szerkesztette és lektorálta: Ködöböcz Gábor. Budapest, 1994, Feszt. Kiadói, karton kötésben, jó állapotban. Képekkel illusztrált kiadvány.
12856.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hans Kania: Neuer Führer durch Potsdam und Umbegebung. kihajtható téképpel + Postdam képeslapfüzet
12857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
12858.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebők Imre, Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12859.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel.   Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
12860.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Jó állapotban
12861.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12862.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány.  Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
12863.

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány. Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974.
Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF