Némethy Károly: Földrajz a polgári leányiskolák használatára. 1. köt.: Európa. Az I. osztály tananyaga. Bp., 1902, Stephaneum. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Joó Ernő, Tóth Gábor, Tóth Sándor (szerk.): Tétény - Promontor. Budapest XXII. kerületének története. Budapest, 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Aranyozott, kiadói műbőr kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.
Somogyi Ágnes (szerk.):Adattár. Budapest XV. kerülete történetének tanulmányozásához. Budapest, 1969, XV. ker. Tanács V.B. Népművelési csoportja. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Kubinyi András (et al.): Csepel története a vasgyár alapításáig.Bp., 1965, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.