A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Gubányi Károly: Ausztrália Bp., 1913. Lampel R. 2 sztl.lev. 253 l. 16 t. (képek). számos szövegközti képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett képpel, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben, ki sszakdással