Klencke, Hermann: Illustrirtes Lexikon der Verfaelschungen der Nahrungsmittel und Getraenke, der Colonialwaaren und Manufacte, der Droguen, Gewerblichen und Landwithschaftlichen Producte, Documente und Werthzeichen und die Erkennungsmittel ihrer Echtheit und Faelschung. Illusztrált, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc viseltes állapotban.
Civiale, [Jean]: Die Krankheiten der Harn- und Geschlechtsorgane. 3. köt. Lipcse, 1844, Johann Friedrich Hartknoch. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. / In cardboard binding, in good condition.
Medem, Walter Eberhard von: Kabinenjunge Werner Franz vom Luftschiff Hindenburg. Berlin, Leipzig 1942. Franz Schneider. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával / In linen binding using the original paper cover
Pray [György], Georgius - Epistolae procerum regni Hungariae. Pars 1-3. I. Complectens epistolas ab anno MCCCCXC. ad MDXXXI. II. Complectens epistolas ab anno MDXXXI ad MDLIV. III. Complectens epistolas ab anno MDLIV. ad MDCCXI. Posonii, 1806. Ex typographeo G. A. Belnay. Egységes kiadói egészbőr kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc. Fedőlap szélei kissé kopottak, egyébként jó állapotúak.