Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 39

13114.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

Rufpreis:
10 000 HUF

13115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Campe, Joachim Heinrich: Sämmtliche Kinder- und Jugendschriften, Sammlung interessanter Reisebeschreibungen für die Jugend. Zehnter Teil. Wien, 1812, Bauer. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban / kartoniert, verschlissener Zustand / paperback with faults
13116.

Rufpreis:
1 000 HUF

13117.

Rufpreis:
8 000 HUF

13118.

Rufpreis:
2 800 HUF

13119.

Rufpreis:
2 000 HUF

13120.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13121.

Rufpreis:
2 000 HUF

13122.

Rufpreis:
800 HUF

13123.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Schlegel: Dresden und Sachsische Schweiz. Berlin, 1909, Albert Goldschimdt. Kiadói egész vászon kötés, kopottas állapotban, gerincén kisebb szakadások, 7 db térkép és 4 db alaprajz melléklettel
13124.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /  Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition
13125.

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /
Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF